Sallatë

Sallatë

Quinoa Mikse me Domate dhe Avokado

0 comments

Nëse më ndiqni prej disa kohësh duhet të dini që unë jam e dashuruar pas quinoas, është një ndër ushqimet e mia të preferuara jo vetëm për vlerat ushqyese që ka por dhe për faktin që të lejon të bësh kaq shumë kombinime të mira dhe te shijshme. Miksimi i kësaj recete është ideal për një të shoqëruar një drekë plot shije dhe jo vetëm.