Supa

Supa

Supë me Perime dhe Pule

0 comments

Kjo është supa që përgatis më shpesh për të voglën time dhe e vetmja që për momentin nuk më refuzon, është shumë e thjeshtë për tu përgatitur dhe shumë e shijshme për të vegjlit dhe jo vetëm.

Supa

Supë Krem me Kërpudha

0 comments

Supa me kërpudha është shumë e veçantë dhe e shijshme sidomos kur bëhet kremoze. Është një shoqëruese e denjë e drekave në këto ditë të ftohta për të sjelle shije dhe ngrohtësi në tryezën tuaj.

Supa

Supe me Bizele

0 comments

Supat janë një zgjidhje shumë e mirë në kohë të ftohtë apo në periudhë virozësh por jo vetëm. Për sot mendova të bëja këtë supën me bizele e cila është shumë kremoze, e shijshme dhe e shëndetshme.

Supa

Supë e Thjeshtë me Panxharë

0 comments

Një ndër supat më të thjeshta, më të bukura dhe më të shëndetshme që mund të përgatiten, vetëm më tre ingredientë kryesorë dhe ju mund të përftoni një supë plot shije dhe plot vitamina për cdo kohë, sidomos për ditët e ftohta.