Latest Recipes

Embelsira, Kek

Kek me Miks Çokollatash

0 comments

Gëzuar Festën e të dashuruarve, të gjithë atyre që e mbushin zemrën e tyre plot e përplot me këtë ndjenjë sublime dhe asnjëherë nuk kursehen ta ndajnë atë me të tjetrët. Unë ju uroj të gjithë juve me këtë krem të lehtë me çokollatë dhe me këto gota që trokasin për jetë gjatësinë dhe përjetësinë e kësaj ndjenje.

Embelsira, Krem

Krem me Dopio Çokollatë

0 comments

Çfarë do më shumë nga jeta se sa një krem me dopjo çokollatë për të shkrirë të gjithë mendimet negative dhe për të sjelle buzëqeshje dhe kënaqësi në çdo moment që e shijoni. Krem me dopio çokollatë për një overdozë kënaqësie.