Latest Recipes

Brumra

Quiche me Artiçok dhe Proshutë

0 comments

Quiche është një ushqim super i shijshëm, i përbërë nga një petë krokante e mbushur me vezë, qumësht, krem, djathë, dhe në rastin tonë me artiçokë. Është kaq e shijshme saqë do të bëhet menjëherë ushqimi juaj i preferuar